Wie zijn wij?

Anke Van Mele
  • Klinisch psychologe
  • Rouw- en verliesconsulente
  • Coördinator De Geluksboom
anke@degeluksboom.be+32494183518Meer info
Sjouke Debuysere
  • Spel- en beeldpsychotherapeut
  • Mede-coördinator De Geluksboom 
sjouke@degeluksboom.be+32496945344Meer info
Emily Inghelbrecht

(Kinder)diëtiste 

emily@degeluksboom.be+32498019909Meer info
Eline Allaert
  • (Kinder)kinesiste  
  • Osteopaat i.o
kine@degeluksboom.be+32471402091Meer info
Amina Ryffranck
  • Klinisch psychologe
  • Seksuoloog
  • Systeemtherapeut i.o
info@praatpuur.beMeer info
Jessica De Wilde
Orthopedagoge
jessicadw@degeluksboom.be+32494633644Meer info
Steffie Delamillieure
  • Orthopedagoge
  • Relaxatietherapeut
steffie@degeluksboom.be+32473740402Meer info
Mathilde Vandenbussche
  • Logopediste
logo@degeluksboom.be+32471639814Meer info
Joke Cambier

Klinisch psychologe

joke@degeluksboom.be+32471184919Meer info
Chantal Vermeren
  • Klinisch psycholog
  • Integratief psychotherapeut
chantal@degeluksboom.be+32473855827Meer info